Doğal Ot Çatı Kaplama ve Dekorasyon

Doğal püsküllü ot çatı kaplama
Yazımızı oylayarak destek olabilirsiniz.
[Toplam: 0 Averaj: 0]

Egzotik bir yapıya sahip doğal ot çatı kaplama ile sizlerde farklı görünüme sahip eşsiz bir çatıya erişebilirsiniz.

Bu çatı kaplaması türü sadece karmaşık otlar ile yapılan bir tür değildir. Saz, bambu, kirpi çatı gibi çatı türlerinin yapılmasının ardından üst katmana sizin zevkinize uygun doğal otlar ile farklı ve daha güzel bir görünüm elde etme şeklidir.

Doğal Ot Çatı Kaplama Nedir?

Karışık görünümü ile oldukça doğal görünen bu çatı türü ile mekanlarınıza eşsiz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Rahatlatıcı etkisi ve bunu isteyen misafirleriniz ve aileniz için oldukça uygun bir alternatif çatı kaplamasıdır.

Ot çatı kaplama tüm plajlarda, tatil köylerinde, otellerde bu gibi elegan bir görünüme sahip olmak bir adım uzağınızda. Doğal görünümün daha önemli olduğu bu çatı tipini tercih edenler genelde doğa ile barışıklığın mesajını vermek isterler.

Sadece ticari alanlarda değil ev ve bahçelerinizin tüm alanlarına uygulanabildiği gibi havuzlu evlerin yakınlarını da doğal ot çatı kaplama ile şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Doğal Ot Çatı Kaplama Kullanım Alanları

  • Tüm havuz kenarlarında
  • Plajlarda ve plajlarda kurulu mekânlarda
  • Çardaklar ve kamelyalarda
  • Sahillerde bulunan oturma alanlarında
  • Otellerin resepsiyon ve dikkat çekilmesini istediğiniz yerlerinde
  • Yemek alanlarında
  • Ortak yaşam ve kullanım alanlarında
  • Cafe çatılarında

Doğal Ot Çatı Kaplamanın Sağladığı Faydalar

Doğal bir motive aracı olan doğal ot çatı kaplama ile müşterilerinizin ya da ailenizin kendini daha rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sıkıcı alanlardan kaçan herkes kendini rahat hissedebileceği yerlerde bulmak ister. Siz de ot çatı kaplaması ile herkese hitap eden rahatlatıcı bir alana sahip olabilirsiniz.

Doğal ot çatı kaplama uygulamasında kullanılan malzemeler tamamen doğal ve insan sağlığı ile tamamen uyumlu olduğu için hiçbir sağlık sorunu yaşamadan kışın ılıman, yazın serin oturma alanlarına sahip olabilirsiniz.

Doğal Ot Çatı Kaplama Fiyatları

Ot çatı kaplama işiniz için en uygun fiyatı almak adına öncelikle firmamız ile iletişime geçerek çatısını yaptırmak istediğiniz alan ile alakalı bilgileri vermelisiniz. Fiyatlar sizlerin de doğal karşılayacağı üzere uygulama yapılacak alan, kullanılacak malzeme türü ve çatı sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Bu sebepten firmamız ile iletişime geçerek en uygun fiyat alma garantisini kullanabilirsiniz.