Hasır Sepet Lambalar

Hasır Sepet Lambalar
Yazımızı oylayarak destek olabilirsiniz.
[Toplam: 0 Averaj: 0]

Evinizde ve iş yerinizde kullanabileceğiniz hasır sepet lambalar ile hem dekoratif hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Günümüzde doğaya ve doğala dönüş oldukça popüler bir akım. İnsanlar günlük hayatın stresinden ve karmaşasından, bulundukları mekanlara doğal dekorasyon alternatifleri ekleyerek ya da buna uygun tasarlayarak çözüm bulmaktadır.

Her alanda kullanılabilen bambu kamış malzemeler ile bu doğallık arzunuza kavuşabilirsiniz. Bambu koltuk ve sandalye takımlarının yanı sıra hasır sepet lambalar sayesinde bulunduğunuz ortama daha doğal bir hava katmak elinizde.

Doğal görünüm ile misafirlerinizin dikkatini çekebilir, evinizde ve bahçelerinizde yaratıcı çözümler ile yeni yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Tüm bu alternatifler size ve beklentilerinize bağlı olarak şekillenmektedir.

Hazır sepet lambalar
Hazır sepet lambalar

Hasır Sepet Lambalar Nasıl Yapılıyor?

Hasır sepet lambalar yapımı malzemelerin hazırlanıp örülmesi ile başlar. Uygulanacak lambanın şekline uygun biçimde örgü işlemleri ustalarımızın maharetli ellerinde tamamlanır. Ardından sabitlenmesi ve yapısının bozulmaması için gerekli zımparalama ve vernikleme işlemleri ile süreç tamamlanır.

Lambaların yapımı her ne kadar kolay gibi görünse de aslında ince işçilik isteyen ve sabır gerektiren bir süreçtir. Bu yüzden eğer hasır sepet lambalar alacaksanız işin ustası kişilerden dilediğiniz modelleri çıkartarak zevkinize uygun lambaları elde edebilirsiniz. Ya da hazır modellerden seçim yaparak evinize, iş yerinize şık bir dokunuş yapabilirsiniz.

Hasır Sepet Lambalar Nerelerde Kullanılır?

  • Ev ve iş yerlerinin avizelerinde
  • Dış mekân aydınlatmasında
  • Köşe lambalarında
  • Plaj aydınlatmasında
  • Bar ve kamelya aydınlatmalarında

Hasır Sepet Lambalar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sepet lambalar tamamen doğal malzemelerden üretildikleri için insan sağlığına yüzde yüz uyumludur. Ayrıca yenilebilir bir malzeme olan bambulardan yapılan bu sepet lambalar sizlere hem sağlıklı hem de ekonomik çözümler sunuyor.

Malzemenin hafif ve dayanıklı olması sizlerin cebini de korumaktadır. Bir kere alacağınız ve uzun yıllar belki varlığını dahi unutacağınız lambalar ile hayatınızı kaliteli hale getirmek için en ekonomik yatırımı yapmış olacaksınız.

Birleştirilmesi tamamen el işçiliği ile yapılan lambalar, üzerinde ek bir metal malzeme barındırmamaktadır. Bu sebeple evinizde ve iş yerlerinizde herhangi bir güvenlik sorunu da yaşatmamaktadır. Bugün hemen bir lamba alarak hayatınıza renk katabilirsiniz.

Hasır Sepet Lamba Fiyatları

Dekoratif hasır sepet lambalar ya hazır olarak sizlere sunulan modellerden tedarik edilebilir ya da dilediğiniz modele ya da uygulamanın yapılacağı yere göre şekillendirilebilir. Bu sebeple fiyatlar kullanılan malzeme, tercihlerimiz ve uygulama yerine ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple öncelikle mutlaka firmamız ile iletişime geçmeli, nasıl bir lamba talep ettiğinizi belirtmelisiniz.

Sizlere piyasanın en uygun fiyatlarını kaliteli malzeme ile birleştirerek sunuyoruz. Ayrıca her daim bakım ve onarımlar için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Bu sayede hem uzun ömürlü ekonomik bir dekorasyona kavuşmuş hem de kaliteli hizmet almış olacaksınız.