Kirpi Kamış Çatı Kaplama ve Dekorasyon

Kirpi Kamış çatı kaplama
Yazımızı oylayarak destek olabilirsiniz.
[Toplam: 0 Averaj: 0]

Hizmetlerimizden kamış çatı kaplama hem doğal görünümü hem de sağlam yapısı ile yıllarca dayanan modern bir dekorasyon türüdür.

Kamış çatılar ile yapılarınız için doğal yalıtım sağlayabilirsiniz. Bu malzemeyi verandalar, kamelyalar ve tüm dış mekanlarda tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Ayrıca gölgelik olarak da bu malzemeden faydalanabilirsiniz.

Kirpi Kamış Çatı Nedir?

Kamış malzemesi eski zamanlardan beri doğal bir yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Ayrıca gölgelik olarak da kullanılabilen bu malzeme sayesinde mekânlarınıza doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kamış çatılar kullanılan malzemeden ötürü serinlik ve doğal görünüm özellikleri de mevcuttur. Bu özellikler ürünü günümüzde fazlası ile popüler hale getirmiştir.

Kamış çatı kaplama işi saz kamışların tecrübeli ustalar tarafından birleştirilmesi ile oluşturulmaktadır. Bu sayede her alanda modern ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle beton yapılardan sıkılan ve doğaya özlem duyan herkes için vazgeçilmez bir seçenektir.

Kirpi kamış çatı kaplama uygulaması

Kamış uygulama ile çatı, çit, yer kaplaması gibi seçenekleri kullanarak tasarımını zenginleştirmek istediğiniz her alana uygulama yapabilirsiniz. Doğal malzeme kullanımının avantajlarından en büyüğü ise insan sağlığına hiçbir zararlı yanının olmamasıdır.

Kirpi Kamış Çatı Kaplama Nasıl Yapılır?

Kirpi Kamış çatı kaplama yapılması için saz kamışların bir araya getirilmesi ve sağlamlaştırılması gerekiyor. Ayrıca kullanılacak kamışların bu işe uygun sağlamlıkta olması gerekmektedir. Kamış çatı uygulamasında 4 milim ile 8 milim arasında kamışların kullanılması hem çatınızın güzel görünmesi hem dayanıklı olması hem de uzun ömürlü olması adına elzemdir. Dolayısı ile kaplama işini yaparken firma olarak en kaliteli ve uygun kamışları Türkiye’nin seçili bölgelerinden getirmekteyiz.

Kamış çatı kaplama uygulaması
Kamış çatı kaplama uygulaması

Kamış Çatılar ve Bambu çatı kaplama işlemleri saz kamış veya bambu malzemeden yapılabilmektedir. Dolayısı ile zevkinize uygun beğendiğiniz malzemeyi seçmek ve tasarlatmakta özgürsünüz.

Kirpi Kamış Çatı Uygulaması Nerelere Yapılır

Kamış çatı tüm mekânlara ve istenilen tüm binalara yapılabilmektedir. Kamış çatı uygulamasının en uygun olduğu alanları aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

  • Bahçe Verandaları
  • Kamelyalar ve çatıları
  • Dış mekânların tüm çatı uygulamaları
  • Otantik otellerin çatıları, bar uygulamaları, sahil barları gibi alanlar

Kirpi Kamış Çatıların Sağladığı Avantajlar

  • Kamış çatıl doğal malzemeler içerdiği için insan sağlığına zararı yoktur.
  • Deprem riskine karşı dayanıklıdır.
  • Doğal etkenlere karşı yalıtım sağlamaktadır.
  • Kış mevsimlerinde ılık, yazın serin bir ortama sahip olmanızı sağlar.
  • Uzun yıllar boyu dayanıklı bir yapısı olduğu için bakımı da buna oranla kolaydır

Kirpi Kamış Çatı Fiyat Aralığı

Bu tür bir kamış çatı uygulaması yaptırmak istediğinizde önce firmamıza ulaşmalısınız. Çünkü uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğü ve kullanılacak malzeme ve sizin tercihlerinize göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Size ve kamış çatı kaplama hizmetini en uygun fiyatlar ve uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.